Genel

HAVA’NIN Kralları BREİTLİNG Saatleri

BREİTLİNG SAATLERİ

Erkekler tarafından çokça tercih edilen saat markalarından bir tanesi olan Breitling, farklı modellere sahiptir. Chronograph mekanizma teknolojisine sahip olan modeller, 43,44 ve 46 mm kasa çaplı olabilmektedir. Çok daha küçük olmakla birlikte mineral kristal cama sahip olan modellerinde farklı renkler tercih edilmektedir. Kasa rengi gümüş olmakla birlikte kadran yapısının mavi renkli olması uyum açısından da önem taşımaktadır.

Breitling erkek saatleri

Breitling erkek saatleri açısından oldukça önemli olan renk uyumu tasarımların ortaya çıkmasına doğrudan etki etmektedir. Bundan dolayı saat seçimlerinde renklerin ortaya çıkardığı cafcaflı durumlardan kaçınılmalıdır. Deri kayışa sahip modellerinde kronometre ve takvim yer almaktadır. 46 mm kasa çapına sahip olan çeşitlerinde daha çok altın rengi görülmektedir. Kahverengi deri kayışlı ve siyah kadranlı olan saatlerin çerçeve içinde tasarım pek yoğun değildir. Orta bölümde marka ismi yazılı olurken takvimde sağ alt bölümde yer bulmaktadır.

Breitling Saat Modelleri

Orta büyüklüğe sahip olması yönüyle önemli oranda talep edilen 44 mm kasa çaplı modellerinde ise paslanmaz çelik malzemeli kayış tercih edilmektedir. Gümüş renkli kasa ve kayışa sahip olan modellerde kadran rengi de beyazdır. Çok daha canlı görünmesinin sağladığını söylenebildiği gibi mineral kristal cam yapısının ortaya şıklık kazandırdığı da söylenebilir. Her zaman kullanıma uygun saatleriyle bilinen Breitling Erkek kullanıcılara özel üretimde sağlamaktadır. Sitemizde her kasa çağına uygun modellerle bulunmakta olan Breitling saatler, uygun fiyatlarda satılmaktadır. Çok kolay bir şekilde alımı yapılabildiği gibi, hızlı kargo ile gönderilmektedir. Son derece güvenli bir şekilde ulaştırılan paketlerin sipariş takibi de sitemiz üzerinden yapılabilmektedir.

Breitling Saat Modelleri

99 TL ve üzeri alışverişlerde sunulan ücretsiz kargonun dışında birçok indirim ve fırsatlarda yer almaktadır. Replika saat açısından son derece kaliteli bir hizmet sunumu gerçekleştiren sitemiz, her türlü markanın birçok modeline de sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip sitemizde alışveriş keyfi güvenli bir şekilde yapılırken iade durumları da olabilmektedir. Alınan ürünlerin belirtilen zamana kadar iade edilmesi de mümkün olmaktadır. Breitling Saat dışında birçok farklı markanın en yeni ürünleri, piyasaya göre son derece uygun fiyatlara sahiptir. Bu açıdan cazip olan saat alımlarında her türlü bilginin de alınabilmesi için online destek hattımız her an hizmettedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir