Genel

Renklere Dalış: Tutima Glashütte, M2 Seven Seas S’yi Çarpıcı Kırmızı Kadranla Yeniliyor

Açıktan karanlığa geçişli degradé kadranları, son yıllarda giderek daha popüler hale gelen özel bir renkli kadran türüdür. Çoğunlukla, spektrum maviden yeşile ve toprak tonlarına kadar uzanır. Tutima Glashütte kısa süre önce M2 Seven Seas S koleksiyonuna parlak kırmızı bir degradé kadran ekledi. Yoğun renk, su altında ve kuru zeminde güvenilir bir yol arkadaşı olacak şekilde tasarlanan alet saatine çarpıcı bir dokunuş katıyor. Saat kadranının indeksler, kollar ve çerçeve üzerindeki işaret noktası üzerindeki Superluminova kaplama sayesinde karanlıkta ve su altında mükemmel bir okunabilirlik sağladığını söylemeye gerek yok.

44mm çapa ve 13mm yüksekliğe sahip paslanmaz çelik kasa 500 metreye kadar suya dayanıklı olup, tek yöne dönen bezel ve vidalı kurma kolu ile donatılmıştır. Altın mühürlü bir rotora sahip olan ve Sellita SW200’ü temel alan Alman markasının 330 kalibresini barındırıyor.

Otomatik hareket, güçlü koruma sağlamak için 3 mm kalınlığında safir bir camın arkasında çalışır. Kauçuk/deri kombinasyonu ve metal bilezik olmak üzere iki kayış seçeneği vardır ve USD’ye dönüştürüldüğünde sırasıyla 1.900 $ ve 2.300 $’a satılmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir