Genel

Köklere Dönüş: Alpina, Startimer Koleksiyonunu Yeniden Tasarlıyor

Pilot saatleri en çok aranan saatler arasında yer almaktadır. Havacılığın öncü günlerine geri dönen bu zaman tutucular, marka ve iç işler geçen yıla göre çok daha gelişmiş olmasına rağmen bugün hala bir macera ve cüret ruhu yayıyorlar. İlk pilot saati üreticileri arasında yer alan ve bir zamanlar askeri havacılık tedarikçisi olan Alpina, bu yıl yeni nesil Startimer filosunu tanıtıyor.

Bir zamanların havadaki orijinal modellerinin tasarım kodlarını yeniden canlandıran mekanik sosyetik modeller, saat 12 yönünde oyulmuş Alpina kırmızı üçgenini gösteren çentikli bir çerçeveyle donatılmış 41 mm paslanmaz çelik kasaya ve yivli bir soğan tepesine ve kapalı bir arka kısma sahiptir. .

Tarihe bir başka selam, Arap rakamlarının daha küçük yazı tipidir. Üçgen bir karşı ağırlığa sahip saniye ibresi de yeniden tanımlandı.

Startimer Pilot Automatic, önceki uygulamaların aksine tarihi saat 6 konumunda gösteriyor. Kardeş markanın Frederique Constant FC-525 kalibresinden güç alan saat, üç versiyon halinde sunuluyor. İlki, çelikten siyah veya mavi kadranlı – ilki metal bilezikli, ikincisi kahverengi eskitme deri kayışlı. Üçüncü versiyon, siyah kadran ve çelik kasayı, ham dokunuşlu siyah dana derisi deri kayışla birleştirir. Fiyatlandırma, USD’ye dönüştürüldüğünde yaklaşık 1.100 dolardan başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir