Gösterilen sonuç sayısı: 10

U Boat saat

U Boat saat ilk tasarımlarında askeri saat modellerinin esintilerini taşır. Dünya çapında saat liderlerinden biri olmasıyla her tarza hitap eden saat modelleri üretmeye başlamıştır.

U boat Replika Saat Modelleri

U boat Replika Saat Modelleri büyük yapıda olurlar ve yüksek tasarımlardır. İtalya markası olarak tüm dünyada büyük ilgi toplamıştır. İlk saat modellerini donanma için üretmişlerdir. Saat modellerinin okunuşu oldukça kolaydır. Gövde yapıları sağlamdır ve darbelere karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir.

İmitasyon U Boat Saatleri

İmitasyon U Boat Saatlerin dikkat çekici bir diğer özelliği de kurma tepelerinin tasarımlarıdır. Kurma tepesinin tasarımı için saatler belirli bir büyüklüğe sahip olarak üretilir. Büyük modeller olmasına karşın bilekte son derece rahat taşınırlar. Saat modellerinde kurma tepeleri kasa kısmının yanında olur.

U Boat saat fiyatları

U Boat saatlerin büyüklükleri 45mm veya 56mm arasında değişir. U Boat saat fiyatları lüks saat modeli olduğu için yüksek bütçelidir. Saatlerin boyutu büyük olduğu için kadınlara özel olarak 38mm çapında koleksiyonlar da vardır.

Paslanmaz çelik, bronz, altın, seramik, titanyum gibi farklı kasa malzemeleri ile kullanıcılarına birçok seçenek model sunar. Seçtiğiniz modele ve malzemeye göre fiyat seçenekleri değişiklik gösterir.

Saatlerin cam kısımları safirden üretilir. Çizilmez ve dayanıklı camlar ile saatiniz uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Saatler su geçirmezdirler ve suya dayanıklılıkları 100 metre mesafedir. Bazı modelleri 300 metre derinliğe dayanıklı olurlar ve bu dünyada eşsiz saatler modelleri olmalarını sağlar.

U Boat Erkek Saat Modelleri

U Boat Erkek Saat Modelleri bireyler için en vazgeçilmez markalardan biri U Boat saatlerdir. Dayanıklı ve tarz modelleri ile her ortamda kolay bir şekilde takabilirsiniz. U Boat denizaltı saat modelleri de su geçirmezliği ile birçok sporcu tarafından tercih edilir.

Saat mekanizmaları otomatiktir ve quartz özelliktedir. Saat markası dünya çapında kendisini kanıtlamıştır ve her sene en son teknolojileri saatlerinde kullanır. Saat modellerinde zarif koleksiyonlar ve erkeksi koleksiyonlar vardır. Zevkinize göre istediğiniz modeli seçerek sipariş verebilirsiniz.
En beğenilen koleksiyonlardan biri Chimera koleksiyonudur. Büyük boyutlu ve dikkat çekici saatlerdir. Köprü kısmının özel tasarım olması saatinizin her ortamda dikkat çekmesini sağlar. İskelet mekanizma en sevilen tasarımlardır.

U Boat saat 1001

U Boat markasının erkeksi tasarımlarının yanında kadınlar için özel olarak üretilmiş koleksiyonları da vardır. U Boat saat 1001 modeli de en ünlü tasarımlardan biridir. Dalışlar için özel olarak üretilmiş koleksiyonların adı U-42 modellerdir.

Dalış için özel olarak tasarlanmış modellerde kurma tepesi kısmı gemi penceresi kilidi model alınarak tasarlanmıştır. Eşsiz modeli ile sporcuların ilk olarak tercih ettikleri saatlerdir.
Saatlerin dayanıklılığı çok yüksektir ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Dalış saatlerinin malzemesi titanyumdur. Siyah renk de isteğe göre tercih edilebilir. Üretilen saatlerin her biri kendine özgü bir tasarıma ve duruşa sahip olurlar. Uçak severler için de özel tasarım saat modelleri vardır.

Replika U Boat

Replika U Boat marka saatler lüks saat modelleri olduğu için fiyatları yüksektir. Dünya çapında ve ülkemizde de replika modelleri kullanılır. U Boat saat kordonu ve tüm saat mekanizması kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir.

Her zevke hitap eden birçok farklı koleksiyon modeli vardır. Uçak severler için üretilen modellerde kadran ile ibre kısımları uçakların gösterge sistemine benzetilmiştir. Saatinizi aldığınızda eşsiz bir modele sahip olmuş olursunuz.
Paslanmaz çelik saatlerde en çok kullanılan malzemelerden biridir ve fiyatları diğer modellere göre daha uygun olur. Zarif seçenekler ile de her tarza hitap ettiğini kanıtlamıştır. Saat modelleri her ortama uygundur ve tarzınızı tamamen yansıtır.