Genel

Wild Blue Wanderer: Bulgari Yeni Alüminyum GMT ile Seyahate Dönüyor

Bulgari, geçen yıl piyasaya sürdüğü yüksek komplikasyonlu ve yüksek mücevherli saatlerin yanı sıra 1990’ların spor-lüks saati Bulgari Aluminium’u yeniden canlandırdı. Bu yıl, İtalyan kuyumcu-saatçinin gelecek haftaki Cenevre İzleme Günleri etkinliğine katılımından önce, pandemi kilitlenmelerinden çıkıp tekrar seyahat etmeye başlamak isteyenleri hedef alan yeni bir Alüminyum versiyonunu tanıtıyor. İşte yeni Bulgari Aluminium GMT.

Bu yılın başlarında tanıtılan Steve Aoki Special Edition da dahil olmak üzere önceki modelleri gibi, Aluminium GMT bir alüminyum kasa (Avrupa’da hafif metalin tercih edilen yazımı “alüminyum”dur), ikonik işlemeli kauçuk çerçeve kombinasyonu ile dikkat çekicidir. çift “BVLGARI” ve entegre kauçuk kayış. Çerçeve, kayış ve kadran ağırlıklı olarak mavi renktedir; ikincisinde, iki merkezi ibre 12 saatlik skalada yerel saati gösterirken, üçüncü kırmızı uçlu ibre mavi ve kırmızı sektörleri gece ve gündüzü ayıran iki renkli 24 saatlik dış skalada ev saatini gösterir.

Alüminyum kasa 40 mm çapındadır ve bir kurma koluna ve titanyumdan yapılmış bir kasaya sahiptir. 100 metreye kadar suya dayanıklı olan kasanın içinde kendinden kurmalı mekanizma, Bulgari’nin 42 saatlik güç rezervine sahip Kalibre B192 yer alıyor. Kadranın ibreleri ve saat işaretleri Super-LumiNova ile kaplanmış. Mavi kauçuk kayış, alüminyum bağlantılara ve alüminyum pim tokasına sahiptir.

Bulgari Aluminium GMT’nin fiyatı 3.500$’dır.

Bvlgari saatlerini incelemek için linke gidin:  radikalsaat.net/bvlgari-e/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir