Genel

Yolculuk Tutkusu: Tudor Black Bay Pro Harika Bir Seyahat Arkadaşı Yapıyor

Muhtemelen bu yıl Tudor’un en çok aranan lansmanlarından biri tamamen yeni bir GMT spor saati: Black Bay Pro. 39mm’lik daha ılımlı çapa rağmen, Rolex kardeş marka hayranlarının hayran olduğu 60’ların benzersiz retro tool watch tasarımını yansıtıyor, 200 metreye kadar su geçirmezlik, muhteşem kubbeli mat siyah kadran sağlıyor ve buna kullanışlı bir “broşür” GMT ekliyor.

Seyahat ederken, sarı 24 saatlik açısal sarı “Snowflake” ibresi, sabit paslanmaz çelik çerçeveye kazınmış saat indeksleriyle uyumlu olarak başlangıç saatini gösterir. Yerel saat, akıllıca ileri veya geri hareket ettirilebilen bir atlama saati ile ayarlanan daha kısa “Kar Tanesi” ibresi ile gösterilir. Saat 3 konumundaki tarih göstergesi yerel saat ibresi ile eşleştirilmiştir.

Bu, C.O.S.C. Black Bay Pro için özel olarak geliştirilmiş yerleşik bir GMT işlevine sahip kronometre sertifikalı üretim Kalibre MT5652. Temel kalibrenin mimarisi, bir modül eklemek yerine, komplikasyonun teknik entegrasyonuna izin verir. Orijinal Tudor kalibresinde olduğu gibi, 70 saatlik “hafta sonu korumalı” bir güç rezervine sahiptir. Perakende 3.675 dolardan başlıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir