Genel

Artem, Diğerlerinden Farklı Olarak, NATO Tarzı Kayışlarla Tanışıyor

Markanın 2021 yılının ortalarında piyasaya sürülmesinden bu yana, Avustralya merkezli Artem, çekici kayış teklifleri ile pazarı sürekli olarak etkiliyor. İlk başta bu, yeni nesil yelken bezi kayışlarının imzasıydı, ancak çok geçmeden marka – büyüyen hayran listesinden gelen heyecanlı ve olumlu geri bildirimler üzerine – hem çekici renkler hem de yeni, ilmeksiz tasarımlarla tekliflerini genişletti. Bu sezon, bir kez daha büyüyen markanın en son ürünü için şimdi yeni NATO tarzı kayış serisine dönüyoruz.

Yeni kayış stili, her biri markanın katı kalite ve performans kriterlerini karşılayan yedi benzersiz renk grubunu içeriyor. NATO tarzı seçeneklerin inşası, başarılarının yattığı yerdir ve şimdiye kadar neredeyse yalnızca büyük lüks saat yapımcılarının şirket içi seçenekleriyle bulunan yüksek kaliteli bir poliamid naylonu tercih etmektedir. NATO tarzı kayışlar için sıklıkla kullanılan daha yaygın emniyet kemeri stili naylondan farklı olan Artem’in poliamid kayışları, çok az sürtünme olanağıyla ve zaman içinde inanılmaz dayanıklılıkla bilekte gerçek oluyor.

Dikişsiz naylon yapısına ek olarak, Artem’in NATO tarzı kayışlarda kullanmayı tercih ettiği paslanmaz çelik donanım, çekiciliğini daha da artırıyor. Çeliğin cilalı görünümü, bileğe daha da rahat oturması için kayışın alt tarafından akıllıca kaçınılan donanımın yerleştirilmesiyle naylonun hafif parlaklığıyla eşleşir. Bu güzel tasarımın, malzeme kullanımının ve rafine işçiliğin bir araya gelmesi, Artem’in nasıl bu kadar olumlu bir ilgi gördüğünü ve şüphesiz kendisini diğer kayış üreticilerinden farklılaştırdığını netleştirmeye yardımcı oluyor.

Artem, mevcut yedi yeni renk grubundan klasik ve popüler seçenekleri seçti, üçü klasik James Bond’dan ilham alan stillerden ilham aldı, bir diğeri alışılmadık ancak özellikle çekici Speedmaster görünümünden ve son üçü sade, tamamen siyah, gri, veya donanma estetiği.

Marka, casus etkisi altındaki kayışlardan siyah, gri ve bej çizgili “NTTD”yi, siyah ve gri beş çizgili “Bond”u ve mavi, gri ve kırmızı çizgili “Commander”ı sunuyor. Bu üçü, basit siyah ve özellikle koyu siyah ve turuncu çizgili baskılara ek olarak gelir. Bilekte, renk seçeneklerinin her biri yalnızca değişen parlak veya radar altı estetiği ile harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda bu fiyat noktasında esasen görülmeyen bir şekilde mükemmel ve rahat bir şekilde giyilir.

Spesifik olarak, Artem’in mevcut NATO tarzı kayış tekliflerinin her biri, ölçülen alana bağlı olarak 20 mm genişlik, yaklaşık 303 mm uzunluk ve yaklaşık 1,4 ila 1,5 mm kalınlık ölçülerindedir. Belirtildiği gibi, her biri, çıkarılabilir bir toka ve iki sabit ve bir yüzer tutucu dahil olmak üzere paslanmaz çelik donanıma sahip geleneksel NATO tarzında bir poliamid naylon yapıya sahiptir.

Artem’in yeni NATO Tarzı Kayış serisinin fiyatlandırması 63 ABD Doları olarak işaretlendi ve her biri artık doğrudan markanın çevrimiçi mağazasında mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir