Genel

Efsanevi Zaman Yakalayıcıları OMEGA- Baselworld 2017

EFSANEVİ ZAMAN YAKALAYICILARI

Yılların efsane zaman tutucular listesinde ilk sırada yer alan Omega saat modelleri gün geçtikçe teknolojiyle doğru orantıda kendini yenilemiştir. 1848 yılından beri tüm Dünya’da yankı uyandıran modelleriyle ve çalışma performansıyla hayranlık kazanmıştır. Omega saatler efsanevi olma özelliğini üretildikleri amaçlardan alırlar. Okyanus derinlerinde ki dalgıçlar olmak üzere birçok maceralı işlerde baş gösteren saat modeli olmayı başarmıştır. Aya giden saat olur mu demeyin yaptık oldu! Değerli ve macera sever astronotların kollarında aya bile görmüş modeller ile sizleri şaşırtmaya devam ediyoruz. Son derece profesyonel bir saat olan Omege saat çeşitleri ayrıca heyecanı aksiyonu seven sportif becerileri olan insanlara da hitap eder. Tüm bu amaçlar için üretilmiş en iyi saat kategorisinde olan Omega saatler çalışma performansıyla da yüzlerde şaşkınlık ifadesi oluşmasına neden olur.

Günümüzde şıklığından ödün vermeyen hanımları da düşünen Omega saat tasarımcıları; onlar için çeşit çeşit özellikte ve her ortama uygun farklı modelleri ile Omega bayan saat üretmiştir. Zamanı farklı açılardan keşfetmek isteyen ve aynı zamanda güne kol saatleri ile imza atan kadınların ilk tercihi Omega markalı özel tasarımlı kol saatleridir. Omega saatler Seamaster’dan Constellation’a, De Ville’den Speedmaster’a kadar birçok koleksiyonla başarısını ve gücünü kanıtlayan Dünya çapında bilinen özel zaman oyuncularıdır. Speedmaster koleksiyonu astronotlara 1952 yılından beri hitap eden Omega saati Buzz Aldrin ve Apollo 12 görevinde Alan Bean tarafından da tercih edilmiştir.

Yapılan testlerde ezilme parçalanma özelliğinin yarıştığı bütün uluslar arası saatlerin en fazla 21 saat sonra saatten bir eser kalmayarak hurdası çıkmışken, Omega kanıtlanmış bu teste 6 ay 20 gün bu teste dayanmış ve bu dalda bir rekora sahip olmuştur. Kendi rekorunu kırarak Dünya markası olan Omega erkek saatleri ve kadın saatleri aynı zamanda Baselworld 2017 Fuarında sergilenen ilk beş saatin içinde yer alacak olan özel saatlerdir. Omega saatler bu fuarda sergilenerek tüm hünerlerini Dünya’ya daha iyi tanıtacaktır. Ayrıca Omega saatler üretiminden itibaren tam 50 yıl boyunca ilk alındığı gün gibi çalışmasıyla da dikkat çeker.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir