Genel

Zamana Seiko Astron GPS Solar İle Bakmak-Baselworld 2017

Seiko Astron GPS solar Saatleri

ZAMANA SEİKO İLE BAKMAK

Teknolojinin bu denli hızlı ilerlediği Seiko Astron GPS solar kol saatini incelediğinizde daha iyi anlarsınız. Bir saatten daha fazlasını size sunan bu kol saati altın kaplama modelleriyle 2017 Baselworld fuarının gözde olmayı başarmıştır. Görüntüsü itibariyle sıradan bir saat gibi görünse de aklınıza gelmeyen özellikleriyle ağzını açık bırakacaktır. Öncelikle 2100 yılına kadar ayarlanmış takvim özelliği ile ilgi odağı olmuştur. Kol saatlerinde takvim ayarlama derdine bu sayede son verebilirsiniz. Aynı zamanda dünyanın neresinde olursanız olun GPS özelliği ile zaman dilimi otomatik olarak ayarlanmaktadır. Sizin ayarlamanıza gerek kalmadan o dünya ülkesine ait zaman dilimini kısa bir süre içerisinde size gösterir.

Seiko Astron GPS solar Saat Özellikleri

Safir cam özelliği ile asla zarar görme ihtimali olmayan bu kol saatlerinin kordon yapısı da oldukça özeldir. Timsah derisi,Çelik ve Slikon’dan imal edilmiş bu kayışlar yıllar boyu kullanmanıza rağmen asla deforme olmaz. Seiko Astron GPS Solar saat 2017 yılının favori modelleri arasındadır. Fuarda saat severlerin yoğun ilgisine maruz kalan bu saat gelmiş geçmiş en mükemmel özellikli kol saatidir. Yıllardır pili biten saatleri değiştirmek için geçirdiğiniz zamanı bu kol saati ile geçirmezsiniz. Tamamen güneş ışığına bağlı olarak çalışan kol saati pil değişimi gerektirmez. Titanyum ve çelik özellikli modellere ağırlık vermesi markanın kaliteli duruşunu bir kat daha arttırmaktadır. Birden fazla özelliği aynı anda size sunan bu kol saatlerinde bir kol saatinde aradığınız tüm özelliklerin daha fazlasını size sunar.

Tek bir tuş ile ayarlanan zaman dilimi sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun zorluk yaşamazsınız. Özellikle pilotların bu kol saatlerini tercih etmesi de zaman ayarının büyük bir önemi vardır. Seiko Astron GPS solar saatleri görsel açıdan da mükemmeldir. Modelleri incelediğinizde birbirinden şık görünüme sahip olan kol saatlerinden hangisini tercih edeceğine şaşırabilirsiniz. Az ve öz olarak modellerinde yer verdiği bu özellikler diğer dünya markalarıyla yarışmaktadır. Yılların eskitemediği bir marka olan Seiko mühendislik açıdan kusursuz modelleri ile sizi hayran bırakacaktır. Uzun süre kullanım imkânını size sunan bu markada su geçirmez özelliğinin de 100 m olması ilginizi bir daha çekecektir. Tek bir tuş ile zamanı ayarlamak artık daha kolay…

2 thoughts on “Zamana Seiko Astron GPS Solar İle Bakmak-Baselworld 2017

  1. harun göktaş dedi ki:

    seıko astron varmı

    1. Radikal Saat dedi ki:

      malesef efendim o modelin replikası yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir