Genel

G-Shock, Sanal Dünya Koleksiyonu ile Z Kuşağında Dijitalden Esinlenen Stiller ile Üç Kat Düştü

Bu yılın başlarında G-Shock, fütürizmden ilham alan Full Metal GMW-B5000TVA-1’i duyurdu. Model, lansmanında sanal gerçeklik dünyasından ve anime türü Mecha’dan etkilenen “Titanium Virtual Armor” estetiğiyle hızla dalgalar yarattı. Şimdi G-Shock, çarpıcı bir sanal gerçeklik temasını sergileyen saat üçlüsü Virtual World koleksiyonunun lansmanı ile bu iki temadan ilkini ikiye katlıyor.

Yeni koleksiyon, GA2100VB-1A, GA700VB-1A ve GA900VB-1A’yı içeriyor ve her biri şu anda üretilmekte olan üç popüler G-Shock referansından biri olan GA2100, GA700 ve GA900’den bir temel tasarım alıyor. Modellerin her biri Japon markası tarafından üretilen önceki tasarımlara benzese de, yine de renkleri ve ilhamları bakımından farklıdır, koyu öğeleri elektrik mavisi, mor ve pembelerle karıştırarak, tümü daha genç, dijital yerli müşteriler.

Renk grubu, son birkaç yıldır özellikle film ve televizyonda popüler olan ve muhtemelen en iyi HBO’nun Euphoria’sındaki renk stili olarak bilinen sözde “biseksüel aydınlatmayı” (gerçek bir şey, söz veriyorum) andırıyor (aşağıya bakınız). ). En çok bu adla bilinse de, benzersiz renk grubu köklerini, bazıları saatlerin birincil ilhamını aldığı sanal gerçeklik alanlarını da içeren geniş Z-Gen dijital kürelerinde bulur. itibaren. G-Shock’un bu biraz niş renk grubunu not alması, yalnızca Sanal Dünya’nın entrikasıyla değil, aynı zamanda saatin muhtemelen daha genç ve bu dijital topluluklarda çarpık olan hedef demografisini de anlatıyor.

Göz alıcı renklerin dışında, saatlerin her biri özünde gerçek bir G-Shock’tur, sert reçine ve karbon çekirdek koruma yapısına sahip sağlam bir kasa tasarımı ve saate göre değişen birçok kullanışlı işlevle donatılmıştır. alarmlar, kronograflar, geri sayım sayaçları ve daha fazlasını içerir. Modellerin her biri, G-Shock’un geleneksel tamamen dijital görünümünden ayrılan ve belki de bu tarzda daha fazla model öngören hibrit analog/dijital ekranlar kullanıyor.

G-Shock’un Virtual World koleksiyonundaki her model, artık doğrudan markadan ve yetkili bayileri aracılığıyla temin edilebilir. GA2100VB-1A için fiyatlar 99$’dan başlıyor ve GA700VB-1A ve GA900VB-1A için sırasıyla 110$ ve 140$’dan başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir