Genel

Geçmiş Zamanda: WatchTime’da Yeni Seri

Odak noktamız genellikle burada ve şimdi veya gelecek üzerindedir. Özellikle Watches & Wonders gibi büyük bir etkinlik yaklaşırken, en yeni ve en iyi saatler spot ışıklarında. Tazeler, yeniler ve bu nedenle heyecan vericiler. Bu yeni saatleri öne çıkarmak çok önemli olsa da, yansımanın genellikle biraz zaman aldığını öğrendim. Bu nedenle, WatchTime’da “Geçmişte” adlı yeni bir dizi yayınlıyoruz.

Başlıktan da tahmin edebileceğiniz gibi, yepyeni saatleri tartışmayacağız, bir süredir piyasada olan modelleri öne çıkaracağız. Hâlâ güncel bir koleksiyonun parçası olabilirler veya yakın zamanda üretimi durdurulmuş olabilirler, ancak hepsi ikinci bir bakışı hak ettiklerini paylaşıyorlar. Bunun nedeni değişebilir. Bazı saatler, ilk piyasaya sürüldüklerinde o kadar heyecanlanmayabilir veya genel olarak gözden kaçırılmış olabilir; bu, Watches & Wonders’da olduğu gibi, çığ gibi büyüyen yeni modeller olduğunda yapılması kolay bir şeydir. Diğerleri trendleri belirliyor veya markalar için önemli köşe taşları haline gelmiş olabilir.

Ayrıca görüşler, WatchTime’da bizim için bile değişir. Bazen bunun nedeni, belirli bir modelle daha fazla zaman geçirebildiğimiz veya halefleri sayesinde onları daha iyi anladığımız için olabilir. Bu saatlere tekrar bakarak, özellikle Cenevre’de birçok yeni modelin lansmanının yapılacağı eşikte olduğumuz zamanlarda, paylaşmanın değerli olduğunu düşündüğümüz yeni sonuçlara ve içgörülere ulaşabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir