Genel

Mühle-Glashütte’nin Son Modeli ProMare Go Bronze’da Bronz, Sporla Buluşuyor

1869’dan beri bu ünlü saatçi kasabasında yerleşik ve denizcilikte zaman işleyişinde uzman bir Alman saat markası olan Mühle-Glashütte, ProMare spor saatinin özel bir versiyonu olan yeni ProMare Go Bronze’u tanıtıyor. 300 örnekle sınırlı, sağlam ama zarif spor saat bronz bir kasaya yerleştirilmiştir, spor yapmaya hazırdır ve 300 metreye kadar suya dayanıklıdır.

Suda ve karanlıkta en iyi okunabilirlik için ışıklı unsurlara sahip alet tarzı mavi kadran, 2,5 mm kalınlığında sağlam bir safir kristalle korunuyor ve alüminyum bronz kaplamaya sahip paslanmaz çelik bir çerçeveyle çerçeveleniyor. Kasa arkası ve vidalı kurma kolu da çelikten yapılmış.

ProMare Go Bronze saat, kalibre SW 200-1’in kişiselleştirilmiş bir versiyonuyla çalıştırılır. Glashütte’nin asil geleneklerine uygun olarak, otomatik mekanizma ince bir şekilde tamamlanmıştır. Ayrıca verimli Mühle rotoru ve özellikle darbeye dayanıklı, patentli “ağaçkakan boynu” ince ayarı ile donatılmıştır. Bu tescilli dengeli sistem, hassasiyetin 0 ila +8 saniye/gün arasında olması ve kronometrik standartları karşılaması için altı konumda hassas bir düzenlemeye izin verir.

ProMare Go Bronze, USD’ye dönüştürüldüğünde yaklaşık 2,980 $’a satılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir