Genel

Görev Zamanlaması: Hamilton Yeni Khaki Field Titanyum Otomatik Varyantlarını Yayınladı

Hamilton’un 20. yüzyılda askeri güçlere sağlam, güvenilir saatler sağlama mirası Khaki Field Titanium Automatic’te yaşıyor. Daha önce 42 mm’lik iki versiyonda piyasaya sürülen Amerikan kökenli İsviçreli marka, daha küçük saat tutkunlarına yönelik 38 mm’lik yeni bir kasa boyutu eklerken aynı zamanda tarihi orijinallerin tasarımını da öne çıkarıyor.

100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip üç farklı yeni model, bu aranılan saha saatinin saflarına katılıyor: siyah kadranlı ve haki nubuk kayışlı fırçalanmış kasa; haki kadranlı ve kahverengi nubuk kayışlı fırçalanmış kasa; veya gri beton benzeri kadranı ve gri nubuk kayışı olan siyah PVD kaplı kasa.

Tüm kadranlar, ibrelere uygulanan yüksek kaliteli Super-Luminova ve 12 saat rakamlarına sahiptir, bu da bir bakışta ve tüm ışık koşullarında mükemmel okunabilirlik sağlar. Geleneksel askeri şartnamelere uygun olarak, gemide 24 saatlik bir ölçek de bulunuyor.

Hamilton’un H-10 hareketi 80 saatlik güç rezervi sunar ve Nivachron’dan yapılmış bir denge yayı içerir. Modern saatçiliğin en gelişmiş malzemelerinden biri olan alaşımın darbelere, manyetik alanlara ve termal değişimlere karşı üstün direnci, en zorlu koşullarda bile zamanında kalmanızı sağlar. Fiyatlandırma 895 dolardan başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir