Genel

“MoonSwatch” ile Tanışın: Omega ve Swatch, Yeni Bir Koleksiyon İçin Güçlerini Birleştiriyor

Beklenmedik bir işbirliği ama hem Omega hem de Swatch hayranlarını memnun edecek bir işbirliği. İki Swatch Group markası, Moonwatch’a çok havalı bir bakış atmak ve bu çok aranan klasiği daha geniş bir kitleye ulaştırmak için bir araya geldi. Dış uzay, Güneş Sistemimizdeki gezegenlerin adını taşıyan on bir Bioseramik kuvars kronograftan oluşan yeni bir koleksiyona ilham verdi. Bioseramik, üçte ikisi seramik ve üçte bir oranında hint yağından elde edilen malzemenin eşsiz karışımıdır.

Pembe ve uçuk mavi gibi renkler, bunların standart Speedmaster saatleri olmadığına dair güçlü ipuçları verse de, sıkı Moonwatch tutkunları bile genel görünümdeki farkı bulmak için çok zorlanacaklar. Moonwatch tasarım özelliklerinin tümü MoonSwatch’ta: asimetrik kasa, doksanın üzerinde noktalı ünlü takimetre ölçeği ve kendine özgü Speedmaster alt kadranları.

Her MoonSwatch’ın kendi misyon beyanı, ilham verici gravürleri ve kadran ve kurma kolunda ortak “OMEGA X SWATCH” logoları vardır. Pil kapakları, gezegeninin bir tasvirini içerir. Velcro kayışlar astronot şıklığına bir dokunuş katıyor. Debutantes, 26 Mart’tan itibaren seçili Swatch mağazalarında ve 260$’a perakende satışta.

Ve lansmanın nasıl gittiğini merak ediyorsanız: Beklendiği gibi, insanlar saatlerden birini almak için saatlerce kuyruğa girdi ve mağazaların stokları hızla tükendi. İşte İsviçre, Zürih’teki durum (Bahnhofstrasse ve Havaalanı):

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir