Genel

Mor Panda ve Kaliforniya Mavisi: Czapek, Faubourg de Cracovie’yi LE Duo ile Genişletiyor

Renk açısından, 2022 yılı şu ana kadar iyi geçti. Tamamen yeni saat modellerinde ve mevcut saatlerin varyasyonlarında çok sayıda harika renk grubu gördük. Czapek & Cie. de klasiklerinden Faubourg de Cracovie kronograf modelini biri mor diğeri mavi saat kadranı olmak üzere iki yeni renk seçeneği ile yeniliyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, “Résonance” olarak adlandırılan, uygun bir şekilde takma adı verilen Mor Panda’nın imzası olan guilloche deseni, yoğun bir mor renk tonuyla parlıyor. Gül motorlu bir torna tezgahı tarafından uygulanan kesişen dairesel çizgiler, iki kronograf sayacı ve saat 6 konumunda tarih göstergeli yardımcı saniye için muhteşem bir fon oluşturan bir kısma kare deseni oluşturur.

California Blue uygulaması, sevilen kadranın, Roma ve Arap rakamlarının bir karışımıyla ayırt edilen daha iyi bir varyasyonunu sunuyor. Burada ince taneli yüzey koyu mavi bir tonda gelir.

Her iki saat de Czapek’in Vaucher Manufacture Fleurier tarafından ısmarlama bir uygulamada yapılan SXH3 otomatik kalibresinden güç alıyor. Saatte 36.000 titreşimle salınan, dikey kavramaya sahip bu entegre sütun çarklı kronograf, bir C.O.S.C. kronometre sertifikasına sahiptir ve 65 saatlik güç rezervine sahiptir. Kusursuz cilası ve kumlama ve salyangoz cilası gibi süslemeleri, sergi kasasının arkasından hayranlıkla izlenebilir.

Her biri 18 parça ile sınırlı ve deri kayışla teslim edilen Czapek’in paslanmaz çelik Faubourg de Cracovie kronograflarının her ikisi de 32.800 dolardan satılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir