Genel

Mükemmellik İçin Hazırlanıyor: A. Lange & Söhne, Saatler 2022’de Kasa Yüksekliği Azaltılmış Grand Lange 1’i Tanıttı

Yüksek saatçilikte gerçek büyüklüğün indirgemede yattığını gösteren A. Lange & Söhne, Grand Lange 1’in yeni neslini sunar. 2003 yılından bu yana Alman markasının koleksiyonunun bir parçası olan ve kendi özel mekanizmasıyla donatılmış Glashütte kaliteli saatçilik ikonu. 2012’de artık gri bir kadran ve sadece 8,2 mm’ye düşürülen daha da ince kasa yüksekliği ile sunuluyor.

41 mm’lik çap ve 397 adet ustalıkla manuel olarak işlenmiş bileşeni yalnızca 4,7 mm yüksekliğindeki bir mikro kozmos içine yerleştirilmiş olan elden kurmalı kalibre L095.1 değişmeden kalır. Kardeş modeli Lange 1’in aksine, üst üste yerleştirilmiş iki zembereğe sahip çift namlu yerine sadece bir namluya sahiptir, ancak yine de 72 saatlik maksimum güç özerkliğine ulaşır.

Grand Lange 1 2022

Büyük Lange 1 2022

Merkez dışı zaman göstergesi, büyük Lange tarih, “AUF/AB” güç rezervi göstergesi, gömme gök mavisi alt kadranlar ve düz aplikelere sahip ekranların efsanevi tasarımı ustaca ayarlandı. Titizlikle şekillendirilmiş pahlar, alt kadranlardan ince damarlı ana kadrana uyumlu geçişler sağlar.

Grand Lange 1, kırmızı ve beyaz altın renklerinde ve deri kayışla birlikte sunuluyor ve USD’ye çevrildiğinde yaklaşık 47.570$‘dan satılıyor.

A. Lange & Söhne Saatler Kategorisine Göz Atabilirsiniz:  radikalsaat.net/a-lange-sohne-e/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir