Genel

Rolex GMT-Master II, Watches & Wonders 2022’de Yeni Çerçeve ve Kasa Tasarımıyla Başlıyor

Kasanın sol tarafına yerleştirilmiş kurma kolu ve kurma kolu koruması ve yeni yeşil ve siyah seramik bezel ile Rolex GMT-Master II‘nin en son versiyonu, muhtemelen bu yılki Saatler ve Harikalar’daki tüm Rolex Saat sürümlerinin en büyük sürprizi.

İsviçre markası için olduğu gibi, kalıplanmış, girintili dereceler ve rakamlar, PVD (Fiziksel Buhar Biriktirme) yoluyla platin ile kaplanmıştır. Ayrıca uzun süre parıldayan Chromalight ekranı sayesinde her koşulda üstün bir okunabilirlik sunan siyah kadranda saat 9 konumuna yerleştirilen tarih diyaframı ve Cyclops da bir yenilik.

Modifiye edilmiş mekanizma için, “Üstün Kronometre” olarak Rolex sertifikasının uyarlanması gerekiyordu. Bununla birlikte, kalibre 3285’in temel özellikleri değişmeden kaldı: bir kronometre sertifikası, senkronize tarih dahil olmak üzere saatlik ayarlanabilir ana akrep ile ikinci bir zaman dilimi göstergesi, verimli Chronergy eşapmanı ve Parachrom denge yayı ve 70 saatlik güç rezervi .

GMT-Master II, 100 metreye kadar suya dayanıklı 40 mm Oystersteel çelik kasa içinde havalanıyor. Saat, Oysterlock güvenlik tokası ve uzatma sistemli üç bağlantılı Oystersteel çelik bilezikle sunuluyor ve 11.050$’dan satılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir