Genel

Norqain, Freedom 60 Chronograph Serisini Daha Küçük Kasa Boyutu ve Yeni Kayış Seçenekleriyle Genişletiyor

Norqain, popüler, vintage esintileri taşıyan Freedom 60 Chronograph’ın bu ay iki yeni çeşidini piyasaya sürüyor, şimdi 40mm goldilocks çapı ve kraliyet mavisi veya antrasit kadran seçeneği. Renkler, kubbeli safir camla korunan iki katmanlı saat kadranının beyaz flanşı ve saat 3, 6 ve 9 konumundaki üç sayaçla güzel bir kontrast oluşturuyor. Eski Radium Super-Luminova ışıklı markörler ve aynı parlak malzemeyle kaplanmış yontulmuş kollar, karanlıkta okunabilirliği iyileştirir ve retro tarzı hoş bir dokunuş katar.

Arka taraf da gözler için bir şölen: ETA Valjoux 7753’ü temel alan ve markalı salınımlı ağırlığa sahip Norqain otomatik kurmalı kalibre NN18, sergi kasasının arkasında hayat buluyor.

Sürdürülebilirlik vaadine uygun olarak 2022 Freedom 60 Chronograph, dört vegan kayış ve bilezikle sunuluyor. Sonuncusu olan sürüm 4.190 dolara satılıyor. Standart “Perlon kauçuk kayış”a takılı olan fiyat 4.090$’dır; gelgit okyanusu SA “Nortide” (3.920 $) ve Alcantara kayışlar (3.920 $) yeni eklemelerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir