Genel

PANERAİ’yi Anlatmaya Sayfalar Yetmez

ZAMANI PANERAİ İLE TAKİP EDİN

Alman markasının öne çıkan saat markalarından olan Panerai saat Baselworld 2017 fuarında modelleri ile ön plana çıkmıştır. Birbirinden farklı tasarımlara yer veren markada aradığınız özelliklerden daha fazlasını bulmanız mümkündür. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan markanın kol saatleri paslanmaz çelikten üretilmektedir. Genellikle modellerinde her türlü rakama yer verilmiştir. Roma rakamları ve arap rakamları özellikli olan kol saatleri fuarda en dikkat çekici parçalardandır. Modelleri incelediğinizde siz de kendinizden bir parçayı mutlaka görürsünüz. saf kristalden üretilen camı kol saatine farklı bir hava katmıştır. Sadece bir elmas ile camını çizebileceğiniz bu kol saatleri dayanıklılık bakımından da diğer markalara göre iddialıdır. Koleksiyonda yer verilen kol saati tasarımları genellikle üst derece kişilerin tercih edebileceği modellerdir.

Kol saati markaları arasında kalitesi ile adından sıkça göz ettiren Panerai bayan saat koleksiyonu ile de bayanların gönlünü feth etmeyi başarmıştır. Farklı renklerde düşünülmüş kordon yapısı giysileriniz ile kombin yapmanız açısından mantıklıdır. Genellikle bu gibi markaların kordon malzemesi timsah derisi olduğu için oldukça değerlidir. Kol saati mekanizmasında kullanılan tüm parçalar özellikli ve kalitelidir. Herhangi bir maliyetten kaçmadan üretilen Panerai İtalya’nın gözde markaları arasındadır. aldığınız andan itibaren senelerce kullanabileceğiniz kol saatleri bozulmaktan değil kullanmaktan sıkılacağınız kadar sağlamdır. Fiyat bakımından piyasada yer alan kol saatlerine göre yüksek fiyatlardadır. Sağlam bir kol saati almak istiyorsanız bu markadan asla şaşmamalısınız.

Ayar düğmesinin modele göre ayarlandığı markada görsel şölen tam anlamıyla yansıtılmaktadır. Panerai erkek saatleri kalite yönünden aradığınız tüm özellikleri içinde barındıran kol saatleridir. Kasa tipinde altına yer veren marka kullanmaya kıyamadığınız koleksiyonu ile karşınıza çıkmaktadır. Aldıktan sonra gözünüz gibi bakacağınız bu modeller arka plan tasarımları ile de ilgi çekicidir. Işık saçan rakamlar gece karanlıkta bile ışığa gerek duymadan saati görmeniz açısından mantıklıdır. Bunun dışında gece ve gündüz ayrımını yapan am ve pm ayrıntıları da arka planda oldukça şık görüntü vermiştir. Takvimin de ön plana çıkarılması da saatin özelliklerini arttırmaktadır. Kısacası kalite ve zerafete dair ne arıyorsanız ya da beklentiniz neyse bu marka bunları size tam anlamıyla yansıtmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir