Genel

Yansıtıcı Olmayan Zırhlı Şövalye: Bell & Ross BR 05 Horolum

2017’de Bell & Ross, kumlanmış kasaya ve yeşil renkli, uzun ömürlü Super-LumiNova’ya sahip ilk Horolum baskısını, BR 03-92 Horolum’u tanıttı. Adı, saatçilik veya zaman anlamına gelen “Horo” ve ışık anlamına gelen “Lum”dan alınmıştır. Bugün, Fransız-İsviçreli saat üreticisi Horolum’un yeni neslini tanıttı, bu sefer 2019’da piyasaya sürülen BR 05 koleksiyonundan 40 mm otomatik model (açılı kasanın metal bir bileziğe entegre edildiği ilk Bell & Ross koleksiyonu) ) monokromatik tedavi aldı. Geçen hafta Bell & Ross’un genel merkezinde saati kısaca görme şansımız oldu:

Orijinal BR 03-92 Horolum gibi, yeni BR 05 Horolum (Ref. BR05A-GM-ST), kasanın boncuk püskürtmeli yüzeyini ve kadranda uygulanan indekslerin ışıldayan kaplamasını korudu. Ve kasa ve bilezik gibi kadran da boncuklu çelikten yapılmıştır.

Entegre bileklik, çeşitli bilek boyutlarına uyum sağlamak için kolay ve esnek bir şekilde kıvrılacak şekilde tasarlanmıştır ve çift katlanır çelik bir toka ile bileğe sabitlenir.

100 metreye kadar suya dayanıklı kasanın arkasındaki safir kristal, otomatik Cal’ı gözler önüne seriyor. 321 (38 saatlik güç rezervine sahip özel üretim Sellita SW300-1), spor otomobillerde bulunan tekerlek jantlarının şeklinden ilham alan salınımlı bir kütleye sahip.

BR 05 Horolum, 250 parçalık sınırlı bir butik baskıdır ve yalnızca e-butikte ve dünya çapındaki 15 Bell & Ross butiğinde mevcuttur. 5.400 dolara satılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir