Genel

Yaratıcı Tasarım, NOVE Atlantean Automatic’teki Dalış Saati Özellikleriyle Buluşuyor

Yaratıcı Tasarım, NOVE Atlantean Automatic’teki Dalış Saati Özellikleriyle Buluşuyor

2015 yılında kuruluşundan bu yana NOVE, kendisini yaratıcı odaklı, butik olarak kabul ettirdi. Sanat olarak güzel, el yapımı İsviçre yapımı saatler yaratmada uzmanlaşan marka, zamana değer veren ve çağdaş ve yenilikçi tasarımlar için özgün bir tutkuyu paylaşanlar için sürekli olarak saatler üretti. Atlantean Automatic’te, harika bir şekilde hazırlanmış dalgıç ile denizaltı macerası için hazır ve donanımlı bir şekilde markanın bu misyonun en son somut örneklerinden birini bulacaksınız.

Adını ünlü kayıp şehirden alan Atlantean Automatic, gerçek bir derin dalış saatidir. 300 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip dayanıklı kasası, profesyonel düzeyde işlevsellik ile yaratıcı tasarımı bir araya getiriyor ve hem paslanmaz çelikte hem de karartılmış seçeneklerde 50,5 mm x 13,95 boyutlarıyla bilekte göze çarpıyor. Çeşitli yönlerinde fırçalanmış ve cilalı kaplamanın zıt kullanımıyla, saat bir bakışta göz alıcıdır ve yakından bakıldığında İsviçre’de en yüksek standartlarda konumlandırılmış üretime uzman bir dikkat ortaya çıkar.

Siluetinde benzersiz olan kasanın sıra dışı tasarımı ayrıca 4:30 konumlu vidalı kurma kolunun yanı sıra saate kusursuz bir şekilde entegre olan hoş bir bileziği de içeriyor. Ek olarak, kasa, kadranda görüntülenen iç dalış dakika sayacını değiştiren mekanizmanın geleneksel dönüşü ile yenilikçi bir dış çerçeve tasarımı kullanıyor. Bu tasarım, NOVE’daki üreten düşünceye hitap ediyor ve marka bir kez daha sınırları zorlayan saat yapımcılığına bakışını sergiliyor.

Çizilmeye karşı dayanıklı safir kristalin altında, deniz kulağı kabuğu yapısına sahip hipnotize edici ekranıyla Atlantean Automatic‘in inanılmaz kadranı bulunur. Dalış kategorisinde nadiren görülen saate derinlik ve yaratıcılık katan akıcı renkleri ile kadranın görünümü okyanusun tüm canlılığını ve gizemini yakalar.

Güzel arka planının dışında, kadran bunun dışında oldukça basittir, saat 3 konumunda bir tepegöz-pencere ile büyütülmüş bir tarih penceresi ve zamanı sürekli olarak gösteren bir çift büyük lüme dolgulu ibre içerir. Ardından, dalgıcın içinde, güvenilir kalibreli, 40 saat boyunca sabit bir güç sağlayan İsviçreli Ronda R150 Automatic bulunur. NOVE logosuyla tamamlanan mekanizma, tamamı safir bir sergi kasasının arkasından görülebiliyor.

NOVE Atlantean Automatic, paslanmaz çelik versiyonu 610$, karartılmış versiyonu ise 710$ olarak işaretlenmiş olarak, artık doğrudan markanın online butiğinden temin edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir