Genel

Yarış Ruhunda, Roger Dubuis Excalibur Spider Pirelli’yi Başlattı

Bu ay, İtalyan lastik üreticisi Pirelli ile ortaklığından doğan Cenevre merkezli Roger Dubuis’in en son yenilikçi saatini getiriyor. Markanın “tamamen çok yönlü bir Hyper Horology saati” olarak tanımladığı yeni Excalibur Spider Pirelli, Pirelli’nin motor sporları katılımcıları için tedarik ettiği lastikler ve diğer parçalar geleneğinde değiştirilebilirliği ile dikkat çekiyor.

Bu “adrenalin yüklü” saatin kayışı, çerçevesi ve tepesi, tümü Pirelli’nin renk kodlarından alınan standart siyah renkten kırmızı, mavi veya beyaz ek bir seçeneğe dönüştürülebilir. Değiştirilebilir parçaların her biri, Roger Dubuis’in yaratıcılığını ortağına daha da bağlayan Pirelli kauçuk aksanlara sahiptir.

Saatin kendisi, siyah DLC titanyumdan yapılmış ve Excalibur koleksiyonunu simgeleyen üçlü iskeletleştirilmiş çıkıntılara sahip 45 mm’lik bir kasaya, stilize korumalarla çevrili saat 3 yönünde belirgin bir taç ve derin dişli, 60 dakikalık dönen bir saate sahiptir. çerçeve. Seçkin bir müşteri kitlesine hitap eden cesur görünümlü bir saat – bu durumda, büyük olasılıkla, arabalarına uyacak doğru saati arayan motor sporları tutkunları.

Excalibur Spider Pirelli’nin kadranı, kasanın genel açık tasarımlı tasarımını yansıtan iskeletleştirilmiş bir tarzda, dışta kavisli bir dakika halkasıyla, her saat başı parlak bir noktayla vurgulanarak karmaşık görünümlü ancak yalnızca zamana özgü konfigürasyonu özetliyor. Kadran tarafında ve safir kasanın arkasında sergilenen hareket, Roger Dubuis Calibre RD820SQ, imza niteliğindeki yıldız şeklindeki köprüsüyle bilinen iskeletleştirilmiş mimarisi. Mikro rotorla çalışan otomatik mekanizma, 60 saatlik bir güç rezervini saklar ve rodyum kaplama bileşenler, dairesel damarlı plakalar ve “Poinçon de Genève” (Cenevre’nin Ayırt Edici İşareti) kalitesinde son işlem ve sertifikaya sahiptir.

Roger Dubuis Excalibur Spider Pirelli, her biri 78.000 $ fiyatla renk grubu başına sadece 88 kit ile sınırlı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir