Genel

Roger Dubuis Excalibur Spider Pirelli

FORMULA YARIŞLARI İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ KOL SAATİ

Yıllardır adını sıklıkla duyduğunuz New Roger Dubuis Excalibur Spider Pirelli 2017 kol saati hakkında merak ettiğiniz her şeye yazımı okuyarak ulaşabilirsiniz. Saatin genel görünümündeki kayış özelliği tıpkı Formula bir yarışlarında kusursuz şekilde yarışan hızlı araçların lastiklerine benzer. Güvenli, dayanıklı ve konforlu kayışı ile severek kullanacağınızdan şimdiden emin olabilirsiniz. Yeni üretim Pirelli saatlerinin ilginç özelliği arasında yarışları kazanmış araçların lastiklerinden ilham alınarak üretilmiş olmasıdır. Nemli ya da ıslak hava şartlarına karşı direnç gösteren saatiniz ile ortamların konuşulan ismi olmaya hazır olun! Zira taktığınız andan itibaren tüm gözler sizin üzerinizde olacak ve nerden aldığınıza dair meraklı kişiler sizi sorguya çekecektir.

Suya dayanıklı New Roger Dubuis Excalibur Spider Pirelli 2017 kol saatleri yaklaşık 50 metre suyun altında bile tıkır tıkır çalışan kol saatinizin çalışma performansı sizleri hayrete düşürecek. Sudan asla etkilenmeyen Pirelle saatleri bir dalgıcın bile gözü kapalı bu saati satın almasını sağlıyor. Kol saati iç tasarımı ve ekranı ile tamamen Spider konseptini yansıtarak havalı bir görünüm sağlıyor. Sınırlı sayıda üretilen 2017 model Pirelli saatlerinin genel özellikleri ise şu şekildedir; siyah DLC titanyum elementleri ve mavi ayrıntılarla kontrast oluşturarak 45 mm iskelet kılıfına sahiptir. Ayrıca yüksekliği 14.02 mm’dir. Yapılan deneylerde 60 saatlik bir güç rezervi sağladığı kanıtlanmıştır.

Özel üretilmiş ve sınırlı sayıda tasarlanmış New Roger Dubuis Excalibur Spider Pirelli 2017 kol saatlerini satın almak için elinizi çabuk tutmalısınız. Birçok saat severin koleksiyonunda sıklıkla Roger Dubuis saat modellerine rastlarsınız. Çünkü Roger Dubuis saatler yapılan dünyaca ünlü testlerde her zaman dayanaklığını kanıtlamıştır. Testlerde tüm saatlerden üstün özellikler ve dayanma gücü göstermiştir. Alındığı günden on yıllarca sonra bile ilk günkü gibi çalışma performansıyla saat severleri kendine hayran bırakmaktadır. New Roger Dubuis Excalibur Spider Pirelli kol saatleri gerek safir camı gerek dayanıklı ve modayla uyumlu tarzları ile kendini her zaman ve her geçen gün teknolojiyle doğru orantı da yenileyerek özel tasarımlarıyla adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir